Skup Samochodów Brzesko

Jeśli potrzebujesz błyskawicznie pozbyć się bezużytecznego auta, natomiast brakuje Ci czasu, żeby się zająć publikowaniem ogłoszeń o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, nieuszkodzone oraz uszkodzone. Skup Samochodów Brzesko odkupi pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego czy wizualnego, zarówno od osób indywidualnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji państwowych.

Zobacz wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby szybko sprzedać swoje auto!

Skup Samochodów Brzesko – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem jaki musisz zrobić jest zgłoszenie samochodu w celu sprzedaży. Możesz to zrobić telefonicznie, pisząc maila, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy spotkanie – Respektując Twój czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze darmowy. O ile, masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w parę godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego samochodu i ustalamy sumę, jaką za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są w wielu przypadkach lepsze niż te, które oferują dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej sprzedaży, dopełniamy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Pieniądze wypłacamy natychmiastowo po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony samochód – Pracownicy naszej firmy niezwłocznie odbierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Brzesko, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup aut na obszarze województwa Opolskiego, Śląskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby obawiać się, że zostaniesz oszukany, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie przygotujemy.