Skup Samochodów Bytom

Jeżeli potrzebujesz w jednej chwili pozbyć się niepotrzebnego auta, natomiast nie masz czasu, żeby się zająć zamieszczaniem informacji o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od roku 2000, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe a także niekompletne. Skup Samochodów Bytom odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy instytucji państwowych. Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Samochodów Bytom – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem który musisz zrobić jest zgłoszenie samochodu do sprzedaży. Możesz to zrobić dzwoniąc do nas, wysyłając e-mail, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Szanując Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. O ile, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w parę godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego samochodu i ustalamy sumę, którą za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są niejednokrotnie wyższe niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, pilnujemy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Ustaloną kwotę wypłacimy natychmiastowo po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, sam możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy zakupiony samochód – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie zabierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Bytom, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup aut na obszarze województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby martwić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem przygotujemy.