Skup Aut Chrzanów

Jeśli pragniesz błyskawicznie pozbyć się bezużytecznego auta, ale nie masz czasu, aby się zająć zamieszczaniem ogłoszeń o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie auta produkowane od roku 2000, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe oraz niekompletne. Skup Aut Chrzanów odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób indywidualnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji państwowych.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie transakcji i profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, nie będziesz musiał dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby szybko sprzedać swoje auto!

Skup Aut Chrzanów – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać jest zgłoszenie samochodu w celu sprzedaży. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy datę spotkania – Ceniąc Twój cenny czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Jeżeli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Dokonujemy wyceny pojazdu – Szacujemy stan Twojego auta i ustalamy sumę, jaką możemy zapłacić. Oferowane przez nas stawki, są w wielu przypadkach wyższe niż te, które proponują dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej transakcji, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Ustaloną kwotę wypłacimy od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony samochód – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Chrzanów, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup aut na obszarze województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby obawiać się, że zostaniesz oszukany, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą wspólnie przygotujemy.