Skup Aut Częstochowa

Jeżeli pragniesz błyskawicznie sprzedać niepotrzebne auto, lecz brakuje Ci czasu, aby się zająć zamieszczaniem informacji o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie auta produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, kompletne i uszkodzone. Skup Aut Częstochowa odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny czy wizualny, zarówno od osób indywidualnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji państwowych.

Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo sprzedać swoje auto!

Skup Aut Częstochowa – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem jaki musisz zrobić jest zgłoszenie samochodu na sprzedaż. Możesz to zrobić dzwoniąc do nas, wysyłając e-mail, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Respektując Twój cenny czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. Jeśli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w parę godzin.
 4. Dokonujemy wyceny auta – Szacujemy stan Twojego pojazdu i ustalamy sumę, jaką za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są niejednokrotnie lepsze niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Pieniądze wypłacimy od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony pojazd – Nasi pracownicy bezzwłocznie odbierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Częstochowa, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup aut na terenie województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby niepokoić się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem przygotujemy.