Skup Samochodów Dąbrowa Górnicza

Jeżeli chcesz w jednej chwili sprzedać zbędne auto, natomiast brakuje Ci czasu, żeby się zająć zamieszczaniem ogłoszeń o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, kompletne oraz uszkodzone. Skup Samochodów Dąbrowa Górnicza odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy instytucji społecznych.

Zobacz wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo sprzedać swoje auto!

Skup Samochodów Dąbrowa Górnicza – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem jaki musisz wykonać jest zgłoszenie pojazdu do sprzedaży. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo, bądź przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy spotkanie – Szanując Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. O ile, masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego auta i ustalamy kwotę, którą możemy zapłacić. Nasze stawki, są często wyższe niż te, które proponują dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dopełniamy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Ustaloną kwotę wypłacimy natychmiastowo po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy kupiony pojazd – Nasi pracownicy niezwłocznie zabierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Dąbrowa Górnicza, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup aut na terenie województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Cała transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz niepokoić się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem sporządzimy.