Skup Samochodów Kluczbork

Jeśli potrzebujesz w mgnieniu oka pozbyć się nieprzydatnego auta, ale nie masz czasu, żeby się zająć publikowaniem informacji o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, kompletne a także uszkodzone. Skup Samochodów Kluczbork odkupi pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy też instytucji publicznych.

Zobacz wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby błyskawicznie sprzedać swoje auto!

Skup Samochodów Kluczbork – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Pierwszym krokiem jaki musisz zrobić jest zgłoszenie pojazdu na sprzedaż. Możesz to zrobić dzwoniąc do nas, wysyłając e-mail, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Ceniąc Twój czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest darmowy. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego pojazdu oraz ustalamy sumę, którą za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są nierzadko lepsze niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej transakcji, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Gotówkę wypłacamy bezpośrednio po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony pojazd – Nasi pracownicy niezwłocznie zabierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Kluczbork, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup samochodów na terenie województwa Opolskiego, Śląskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby obawiać się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem przygotujemy.