Skup Samochodów Kraków

Jeśli pragniesz ekspresowo sprzedać nieprzydatne auto, a nie masz czasu, aby się zająć wywieszaniem informacji o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, nieuszkodzone a także uszkodzone. Skup Samochodów Kraków odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy instytucji publicznych.

Zobacz wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie i profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Samochodów Kraków – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać jest zgłoszenie pojazdu na sprzedaż. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy datę spotkania – Ceniąc Twój czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. Jeżeli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego auta oraz ustalamy kwotę, którą możemy zapłacić. Oferowane przez nas stawki, są w wielu przypadkach wyższe niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Ustaloną kwotę wypłacimy bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony pojazd – Pracownicy naszej firmy od razu zabierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Kraków, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup aut na terenie województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz obawiać się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie sporządzimy.