Skup Aut Nysa

Jeśli pragniesz błyskawicznie sprzedać bezużyteczne auto, jednak nie masz czasu, żeby się zająć wywieszaniem informacji o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, nieuszkodzone a także niekompletne. Skup Aut Nysa odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego czy wizualnego, zarówno od osób prywatnych, firm, czy instytucji publicznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, przestaniesz dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby szybko sprzedać swoje auto!

Skup Aut Nysa – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie auta do sprzedaży. Masz możliwość zrobić to dzwoniąc do nas, mailowo, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy datę spotkania – Ceniąc Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest darmowy. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, możemy dojechać do Ciebie nawet w parę godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Szacujemy stan Twojego auta i ustalamy sumę, jaką za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są niejednokrotnie lepsze niż te, które oferują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej transakcji, pilnujemy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Pieniądze wypłacamy bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy kupiony pojazd – Pracownicy naszej firmy od razu odbierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Nysa, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup samochodów na obszarze województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby niepokoić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem przygotujemy.