Skup Aut Sucha Beskidzka

Jeżeli potrzebujesz w mgnieniu oka pozbyć się zbędnego auta, lecz brakuje Ci czasu, żeby się zająć wywieszaniem informacji o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe oraz niekompletne. Skup Aut Sucha Beskidzka odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób prywatnych, firm, czy instytucji społecznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie oraz sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby błyskawicznie sprzedać swoje auto!

Skup Aut Sucha Beskidzka – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem który musisz poczynić jest zgłoszenie samochodu w celu sprzedaży. Masz możliwość zrobić to dzwoniąc do nas, wysyłając e-mail, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Szanując Twój czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego samochodu oraz ustalamy sumę, jaką możemy zapłacić. Oferowane przez nas stawki, są w wielu przypadkach lepsze niż te, które proponują dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej transakcji, dopełniamy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Pieniądze wypłacimy bezzwłocznie po podpisaniu umowy. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy zakupiony samochód – Pracownicy naszej firmy od razu odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Sucha Beskidzka, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup pojazdów z terenu województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz niepokoić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą wspólnie przygotujemy.