Skup Aut Wadowice

Jeśli potrzebujesz błyskawicznie pozbyć się nieprzydatnego auta, a brakuje Ci czasu, żeby się zająć publikowaniem ogłoszeń o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, kompletne oraz niekompletne. Skup Aut Wadowice odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób prywatnych, firm, czy instytucji państwowych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie transakcji i sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, przestaniesz dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby błyskawicznie sprzedać swoje auto!

Skup Aut Wadowice – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie pojazdu w celu sprzedaży. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, pisząc maila, bądź przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy datę spotkania – Szanując Twój czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Dokonujemy wyceny pojazdu – Szacujemy stan Twojego samochodu oraz ustalamy sumę, jaką możemy zapłacić. Oferowane przez nas stawki, są często lepsze niż te, które oferują dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej sprzedaży, dopełniamy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Gotówkę wypłacimy bezpośrednio po podpisaniu umowy. Oczywiście, sam możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony pojazd – Pracownicy naszej firmy niezwłocznie zabierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Wadowice, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup aut na obszarze województwa Opolskiego, Śląskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby obawiać się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą wspólnie sporządzimy.