Skup Aut Żory

Jeżeli potrzebujesz błyskawicznie sprzedać bezużyteczne auto, natomiast nie masz czasu, żeby się zająć zamieszczaniem informacji o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, kompletne czy niekompletne. Skup Aut Żory odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny czy wizualny, zarówno od osób prywatnych, firm, czy instytucji publicznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji i profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Aut Żory – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie auta w celu sprzedaży. Możesz to zrobić dzwoniąc do nas, mailowo, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Szanując Twój czas umawiamy się na najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. Jeśli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Szacujemy stan Twojego pojazdu oraz ustalamy sumę, jaką za niego otrzymasz. Nasze stawki, są niejednokrotnie lepsze niż te, które oferują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej transakcji, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Ustaloną kwotę wypłacamy bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony samochód – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie odbierają kupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Żory, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup aut na obszarze województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby martwić się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem przygotujemy.