Skup Samochodów Żywiec

Jeśli pragniesz w mgnieniu oka sprzedać niepotrzebne auto, a brakuje Ci czasu, żeby się zająć wywieszaniem informacji o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe oraz niekompletne. Skup Samochodów Żywiec odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny czy wizualny, zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji społecznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji i profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo pozbyć się auta!

Skup Samochodów Żywiec – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem który musisz zrobić jest zgłoszenie samochodu w celu sprzedaży. Masz możliwość zrobić to dzwoniąc do nas, pisząc maila, albo poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy spotkanie – Respektując Twój cenny czas umawiamy się na najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze darmowy. O ile, masz taką możliwość, możemy dojechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego pojazdu oraz ustalamy sumę, którą za niego otrzymasz. Nasze stawki, są często wyższe niż te, które proponują dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej sprzedaży, dbamy o formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Ustaloną kwotę wypłacimy bezzwłocznie po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony samochód – Pracownicy naszej firmy od razu odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Żywiec, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup aut na terenie województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz martwić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie przygotujemy.