Skup Aut Będzin

Jeśli pragniesz ekspresowo sprzedać bezużyteczne auto, jednak nie masz czasu, żeby się zająć zamieszczaniem informacji o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, kompletne czy niekompletne Skup Aut Będzin odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób indywidualnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji społecznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie i profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie będziesz musiał dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Aut Będzin – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać jest zgłoszenie auta na sprzedaż. Możesz to zrobić dzwoniąc do nas, wysyłając e-mail, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Szanując Twój cenny czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. Jeśli, masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Szacujemy stan Twojego samochodu oraz ustalamy kwotę, jaką możemy zapłacić. Nasze stawki, są nierzadko wyższe niż te, które oferują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej transakcji, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Pieniądze wypłacamy bezzwłocznie po podpisaniu umowy. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony pojazd – Nasi pracownicy bezzwłocznie odbierają kupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Będzin, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup samochodów z terenu województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz martwić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem przygotujemy.