Skup Samochodów Cieszyn

Jeśli pragniesz szybko sprzedać zbędne auto, natomiast brakuje Ci czasu, żeby się zająć wywieszaniem informacji o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno osobowe jak i dostawcze, nieuszkodzone i uszkodzone. Skup Samochodów Cieszyn odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób indywidualnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji publicznych. Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji oraz sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko sprzedać swoje auto!

Skup Samochodów Cieszyn – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie samochodu na sprzedaż. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, pisząc maila, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Szanując Twój cenny czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w parę godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego samochodu i ustalamy sumę, jaką możemy zapłacić. Nasze stawki, są w wielu przypadkach wyższe niż te, które oferują dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej transakcji, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Gotówkę wypłacamy od razu po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony pojazd – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Cieszyn, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup samochodów z terenu województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz niepokoić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie sporządzimy.