Skup Samochodów Namysłów

Jeżeli chcesz szybko sprzedać bezużyteczne auto, natomiast brakuje Ci czasu, żeby się zająć wywieszaniem informacji o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, kompletne i niekompletne. Skup Samochodów Namysłów odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób prywatnych, firm, czy też instytucji państwowych.

Zobacz wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie transakcji i sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Samochodów Namysłów – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Pierwszym krokiem który musisz poczynić jest zgłoszenie auta w celu sprzedaży. Możesz to zrobić telefonicznie, pisząc maila, lub poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy datę spotkania – Ceniąc Twój czas umawiamy się na najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze darmowy. O ile, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Szacujemy stan Twojego auta oraz ustalamy sumę, którą możemy zapłacić. Nasze stawki, są nierzadko lepsze niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, pilnujemy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Gotówkę wypłacimy bezpośrednio po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony pojazd – Nasi pracownicy niezwłocznie odbierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Namysłów, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup aut na obszarze województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby martwić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą wspólnie sporządzimy.