Odkupimy twój samochód marki MINI

Marka MINI swój początek datuje na rok 1959 i przez pierwsze dwa lata sprzedawane było pod nazwa Austin lub Morris, pomimo iż oficjalnie nazwa MINI zadebiutowała w 1961 r. Pomysłodawcą tego niezwykle ekonomicznego auta dla Brytyjczyków był projektant i inżynier Alec Issigonis.

Brytyjski „maluch” to prawdziwa ikona lat 60-tych. Bardzo szybko samochód stał się jednym z najchętniej kupowanych samochodów w tej klasie. MINI świetnie wpisał się w potrzeby zwykłego obywatela. Oprócz tego osiągał sukcesu równie z w organizowanych rajdach co potwierdza trzykrotna wygrana w słynnym Monte Carlo. Marka MINI uwielbiana była nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Produkcja miała miejsce w takich krajach jak Włochy, Hiszpania oraz w Afryce Południowej, Australii i Chile.

Po finansowym upadku MG Rover, marka ponownie powróciła na rynek w 2011 roku pod skrzydłami BMW. Koncern jednak nie zapomniał o tradycji i spuściźnie, zachował wzorce jedynie dopracował technologię. Na rynek wprowadzane są nowe modele a liczba sprzedanych ponad 5 milionów egzemplarzy powoduje, iż że MINI zostaje najbardziej popularnym brytyjskim samochodem jaki kiedykolwiek stworzono.

Jeżeli daremnie poszukujesz nabywcę na swój samochód marki Mini, oprócz tego ogłoszenie w najpopularniejszych portalach aukcyjnych i sprzedażowych nie generuje sprzedaży, sprawdź co możemy Ci zaproponować. Stan techniczny, typ silnika, model czy też wyposażenie pojazdu niema znaczenia. Nie zwlekaj dłużej i nie trać już więcej czasu – skorzystaj z naszej oferty. Za gotówkę, w przeciągu paru minut odkupimy auto od ciebie. Od wyczekiwanej sprzedaży dzieli Cię tylko jeden telefon.

Modele marki MINI objęte ofertą skupu:

  • 1000
  • 1300
  • Clubman
  • Roadster
  • Cooper
  • CooperS
  • Classic Seven,
  • Mini Knightsbridge.
  • Paceman
  • Countryman

 Rocznik pojazdu:

Skup samochodów marki MINI obejmuje pojazdy wyprodukowane w latach 2000-2018

Stan techniczny:

Skupujemy auta marki MINI bez względu na ich stan techniczny i wygląd zewnętrzny, od osób prywatnych czy też firm, korporacji taxi, zakładów pracy, instytucji publicznych a nawet fundacji. Nasza oferta obejmuje również samochody sprowadzone z zagranicy. Wszystkie pojazdy muszą być zarejestrowane w Polsce.

 

Pozostajemy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać zapytanie za pomocą formularza do wyceny auta, który znajduje się na stronie.

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy, zapłacimy, zabierzemy!