Odkupimy twój samochód marki Rolls-Royce

Rolls-Royce Motor Cars Ltd. to brytyjski producent samochodów luksusowych. Fabryka Rolls-Royce została założona w latach 1905–1906 w Manchesterze przez Charlesa Rollsa i Henry’ego Royce’a. W 1908 przedsiębiorstwo przeniesiono do Derby, a w 1946 do Crewe. Obecnie prawo do znaku towarowego posiada firma BMW, która jest właścicielem marki od 2003 oku.

Rolls-Royce, to duże, luksusowo wyposażone samochody, z charakterystyczną statuetką Spirit of Ecstasy (Duch ekstazy) na masce. W najnowszych modelach ze względów bezpieczeństwa jest na chowana specjalnym przyciskiem pod klapką. Marka Rolls-Royce stała się synonimem prawdziwego bogactwa najwyższej klasy ponadto samochody często produkowane na indywidualne zamówienie najbogatszych klientów.

Najbardziej popularnym i prestiżowym modelem jest Phantom, który jest także najbardziej luksusowym autem, jaki kiedykolwiek powstał.  Fakt, iż zapotrzebowanie na tego typu samochody nie słabnie potwierdza sprzedaż Rolls-Royce’a, która w roku 2018 wzrosła o 13 proc.

Jeżeli na próżno szukasz nabywcy na swój samochód marki Rolls-Royce a ogłoszenie na portalach aukcyjnych i sprzedażowych nie generuje zainteresowania, sprawdź co możemy Ci zaoferować. Stan techniczny, typ silnika, model czy też wyposażenie pojazdu niema znaczenia. Nie czekaj dłużej i nie trać już więcej czasu – skorzystaj z naszej oferty. Za gotówkę, w przeciągu paru minut odkupimy od Ciebie auto. Od wyczekiwanej sprzedaży dzieli Cię tylko jeden telefon.

Modele marki Rolls-Royce objęte ofertą skupu:

  • Silver Seraph
  • Phantom
  • Ghost
  • Wraith

Rocznik pojazdu:

Skup samochodów marki Rolls-Royce obejmuje pojazdy wyprodukowane w latach 2000-2018.

Stan techniczny:

Skupujemy auta marki Rolls-Royce bez względu na ich stan techniczny i wygląd zewnętrzny, od osób prywatnych czy też firm, korporacji taxi, zakładów pracy, instytucji publicznych a nawet fundacji. Nasza oferta obejmuje również samochody sprowadzone z zagranicy. Wszystkie pojazdy muszą być zarejestrowane w Polsce.

 

Pozostajemy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać zapytanie za pomocą formularza do wyceny auta, który znajduje się na stronie.

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy, zapłacimy, zabierzemy!