Skup Aut Bochnia

Jeśli potrzebujesz w jednej chwili sprzedać zbędne auto, natomiast brakuje Ci czasu, żeby się zająć publikowaniem informacji o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, nieuszkodzone a także uszkodzone. Skup Aut Bochnia odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób prywatnych, firm, czy instytucji społecznych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie transakcji a także sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Aut Bochnia – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem jaki musisz poczynić jest zgłoszenie auta do sprzedaży. Masz możliwość zrobić to za pośrednictwem telefonu, pisząc maila, albo poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Ceniąc Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Jeśli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego pojazdu i ustalamy kwotę, którą możemy zapłacić. Oferowane przez nas stawki, są nierzadko lepsze niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, pilnujemy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Ustaloną kwotę wypłacamy natychmiastowo po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony pojazd – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie zabierają kupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Bochnia, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup samochodów na terenie województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz obawiać się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą wspólnie sporządzimy.