Skup Samochodów Dąbrowa Tarnowska

Jeżeli potrzebujesz w jednej chwili pozbyć się niepotrzebnego auta, ale brakuje Ci czasu, żeby się zająć publikowaniem ogłoszeń o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe oraz uszkodzone. Skup Samochodów Dąbrowa Tarnowska odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny czy wizualny, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy też instytucji państwowych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji a także sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie będziesz musiał dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby błyskawicznie sprzedać swoje auto!

Skup Samochodów Dąbrowa Tarnowska – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem jaki musisz zrobić jest zgłoszenie samochodu do sprzedaży. Masz możliwość zrobić to telefonicznie, pisząc maila, bądź przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Ceniąc Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Jeśli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Szacujemy stan Twojego samochodu oraz ustalamy kwotę, którą za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są często wyższe niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej sprzedaży, dopełniamy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Pieniądze wypłacamy bezzwłocznie po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy kupiony pojazd – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Dąbrowa Tarnowska, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup samochodów na obszarze województwa Opolskiego, Śląskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz martwić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie przygotujemy.