Skup Samochodów Katowice

Jeśli pragniesz szybko sprzedać bezużyteczne auto, ale brakuje Ci czasu, żeby się zająć wywieszaniem ogłoszeń o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe a także niekompletne. Skup Samochodów Katowice odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy instytucji społecznych.

Zobacz wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji a także profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Samochodów Katowice – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem który musisz zrobić jest zgłoszenie auta w celu sprzedaży. Masz możliwość zrobić to dzwoniąc do nas, pisząc maila, albo poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy spotkanie – Szanując Twój czas umawiamy się na najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. Jeżeli, masz taką możliwość, możemy dojechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Dokonujemy wyceny auta – Oceniamy stan Twojego pojazdu oraz ustalamy sumę, jaką za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są w wielu przypadkach lepsze niż te, które proponują dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dopełniamy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Pieniądze wypłacamy natychmiastowo po podpisaniu umowy. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony samochód – Nasi pracownicy bezzwłocznie odbierają zakupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Katowice, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup pojazdów na terenie województwa Opolskiego, Śląskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz niepokoić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem sporządzimy.

Skup aut Katowice

Sprzedaż samochodu może być czasochłonnym procesem. W dzisiejszym świecie istnieje wiele rozwiązań tego problemu. Nasz skup samochodów to jedna z najlepszych opcji, ponieważ oferuje szybkie rozwiązanie dla tych, którzy chcą sprzedać swoje stare lub zniszczone samochody za gotówkę. Zapewniamy bezpłatną wycenę, dzięki czemu z góry wiesz, ile jest wart Twój samochód.

Skup samochodów Katowice

Skup samochodów stał się w Polsce popularny. Sprzedaż nowych samochodów osobowych w 2017 roku była najwyższa w historii. Dzieje się tak, ponieważ ludzie przyzwyczajają się do jeżdżenia nowymi samochodami, które są przyjazne dla środowiska i nowoczesne. Nie oznacza to jednak, że ludzie rezygnują ze starych samochodów. Wręcz przeciwnie, nadal je kupują.

Najpopularniejsze modele do skupu używanych samochodów to Toyota Corolla, Honda Civic, Volkswagen Golf, Ford Focus czy Fiat Tipo, które można kupić za około 2000-2500 zł.

Auto skup Katowice

Najprostszym sposobem na sprzedaż starego samochodu jest skontaktowanie się z firmą, która kupuje samochody za gotówkę. Firmy te oferują uczciwe ceny za złomowane lub uszkodzone pojazdy i zazwyczaj mogą odebrać pojazd tego samego dnia, w którym się kontaktują.

Skup aut 24h Katowice

Kupowanie używanych samochodów to świetny sposób na wejście na rynek samochodowy bez rozbijania banku. Kiedy ludzie myślą o zakupie używanych samochodów, często myślą, że są tylko trzy możliwości: kupić je detalicznie w salonie, kupić hurtowo na aukcji lub wyszukać je online za pomocą ogłoszeń drobnych. Jest jednak jedna opcja, której być może nie brałeś pod uwagę – kupowanie używanych samochodów bezpośrednio od klientów. Tym właśnie się zajmujemy.

Skup aut za gotówkę Katowice

Sprzedaż samochodu może być konieczna np. w celu wymiany starego auta, którego okres eksploatacji dobiegł końca. Osoba może również chcieć kupić nowy lub używany samochód ze względów estetycznych. Jeśli masz używane auto i nie chcesz zajmować się czasochłonnym procesem sprzedaży, zostaw to nam. Przygotujemy wycenę i zakupimy Twój pojazd szybko i bezproblemowo.

Skup aut Katowice najwyższe ceny

Oferujemy najlepsze ceny na samochody używane, nowe i sprzedaż samochodów. Kupujemy samochody po najwyższej cenie. Zajmujemy się również sprzedażą używanych samochodów osobowych oraz samochodów starych.

Skup w Katowicach to firma oferująca najlepsze ceny na używane, nowe i stare samochody osobowe. Kupujemy samochód po wysokiej cenie, co oznacza, że zawsze jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepsze oferty dostępne obecnie na rynku. Świadczymy również usługi sprzedaży starego lub używanego samochodu, jeśli zechcesz kupić jeden z dostępnych pojazdów.

Skup aut używanych Katowice

Kupujemy samochody w Katowicach od każdego właściciela, w każdym stanie. Zajmujemy się tym od dawna i zgromadziliśmy ogromną wiedzę. Znamy nasze samochody, znamy ludzi, którzy chcą je sprzedać i mamy najlepsze oferty.

Przychodząc do nas możesz mieć nie tylko pewność, że Twój pojazd zostanie oceniony przez wykwalifikowanego technika, ale również możesz liczyć na rzetelną ocenę jego wartości. Nigdy nie spróbujemy oszukać Cię z ciężko zarobionej gotówki i nigdy nie spróbujemy powiedzieć Ci, że jest wart mniej niż jest w rzeczywistości.

Skup aut uszkodzonych Katowice

Katowice znane są z wielu firm zajmujących się sprzedażą samochodów. Wiele z nich specjalizuje się w kupnie używanych samochodów, co przydaje się klientom, którzy chcą kupić używany samochód.

Niektóre katowickie firmy zajmujące się sprzedażą samochodów kupują uszkodzone samochody. Jest to dość popularne, jeśli chodzi o stare samochody, które przejechały wiele kilometrów lub jeśli chodzi o nowe samochody, które brały udział w wypadkach.

Skup samochodów Katowice

Kupujemy samochody, więc nie musisz się juz tym zajmować! Pozbycie się starego złomu jest łatwiejsze niż myślisz. Płacimy gotówką za samochód nowy lub używany. Wycenimy Twój samochód, dokładnie go oglądając.

Skup samochodów leasingowych Katowice

Kupujemy samochody dowolnej marki i modelu, zarówno osobowe, jak i dostawcze. Kupujemy również samochody poleasingowe, których użytkownik końcowy zdecydował, że już ich nie chce lub nie potrzebuje. Wszyscy nasi pracownicy to doświadczeni kupcy, którzy pomogą Ci przejść przez proces współpracy z nami, czyniąc go tak szybkim i łatwym, jak to tylko możliwe. Oferujemy również rzetelne porady, jak najlepiej dbać o swój pojazd, aby służył jak najdłużej.

Skup samochodów osobowych Katowice

Jesteśmy najlepszymi nabywcami samochodów w okolicy. Kupujemy samochody stare, nowe lub cokolwiek pod słońcem. W dzisiejszych czasach nie można po prostu sprzedać samochodu każdemu. Jest wielu oszustów, którzy wykorzystają Cię i nie zapłacą Ci, ile jest wart Twój samochód. Właśnie tu pojawiamy się my! Kupujemy samochody za gotówkę, więc nie musisz się martwić, że zostaniesz wykorzystany.

Skup pojazdów Katowice

Świadczymy nasze usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, które chcą na dobre pozbyć się swoich starych samochodów. Nasz personel jest uprzejmy, cierpliwy i kompetentny we wszystkich sprawach związanych z kupnem używanych samochodów.

Katowice skup aut

Katowice to miasto w Polsce. Zamieszkuje ją 285 000 osób. Katowice to miasto przemysłowe o bogatej historii i nowoczesnym przemyśle. To także siedziba drugiego co do wielkości centrum handlowego w Polsce. Tu właśnie świadczymy nasze usługi skupu samochodów używanych, powypadkowych, poleasingowych.

Skup aut anglików Katowice

Niektórzy uważają, że kupno nowego samochodu jest najlepszą opcją, ponieważ sądzi, że starczy mu na długi czas. Co prawda jakość auta będzie trwała dłużej, ale jego cena będzie z czasem rosła. To sprawia, że zakup nowego samochodu jest na dłuższą metę kosztowną opcją, której można uniknąć kupując używany, który był w dobrym stanie.

Skup wszystkich aut Katowice

Sprzedaż samochodu to poważna decyzja i wymaga wielu badań. Ale co, jeśli nie masz czasu ani wiedzy, aby to zrobić? Skupujemy samochody, więc nie musisz się martwić o kłopoty z odsprzedażą auta,

Auto skup Katowice i okolice – dlaczego warto nas wybrać!

Istniejemy na rynku od wielu lat, a nasz doświadczony personel pomoże Ci sprzedać samochód. Jesteśmy dogodnie otwarci w późnych godzinach iw weekendy, aby upewnić się, że jesteśmy tam, kiedy nas potrzebujesz.

Oferujemy:

 • najlepsze ceny na terenie województwa śląskiego,
 • szybki czas realizacji transakcji,
 • obsługa na najwyższym poziomie,
 • skup samochodów całych, skup busów, złom Katowice,
 • skup samochodów używanych całych,
 • skupujemy auta: Fiat Panda, opel movano, fiat doblo, citroen nemo i wiele innych.

Chcesz stary samochód wymienić na nowy samochód? W naszym skupie aut otrzymasz atrakcyjną cenę.

Chcesz wiedzieć, ile samochód traci na wartości po wypadku? To odwiedź naszego bloga! Znajdziesz tam sporo ciekawostek ze świata motoryzacji.