Sprzedaż samochodu może być drogą przez mękę, zwłaszcza wtedy, gdy Twój pojazd nie jest już najmłodszy, a nawet ukończył już „pełnoletniość”, a jego wizualny stan dalece odbiega od ideału. Szukanie potencjalnego nabywcy zajmuje dużo czasu i wymaga poświęcenia energii na umieszczenie ogłoszeń w serwisach internetowych, w gazetach papierowych, czy też na wizyty na giełdach motoryzacyjnych. Nie musisz jednak nigdzie jeździć i szukać kupca na swoje auto. Wystarczy, że zadzwonisz do naszego skupu samochodów za gotówkę, jaki prowadzimy w województwie opolskim.

Jak działamy?

Chcesz wiedzieć, jak to możliwe, że jednorazowy kontakt ze skupem aut spowoduje, że pozbędziesz się niechcianego auta? Otóż jesteśmy otwarci na propozycje zakupu samochodów różnego rodzaju. Nie zamykamy się na żadne konkretne marki, modele czy typy pojazdów. Jeśli tylko się z nami skontaktujesz: telefonicznie lub za pośrednictwem formularza elektronicznego, oddzwonimy do Ciebie i przyjedziemy do wskazanego miejsca. Przygotujemy wycenę i przedstawimy godziwą ofertę za samochód.

Gdzie nas znajdziesz?

Opolskie jest województwem, gdzie możemy szybko do Ciebie dojechać, zobaczyć samochód, który chcesz sprzedać. Na miejscu jesteśmy gotowi przedstawić Ci wycenę, a nawet wręczyć do ręki gotówkę za Twój pojazd. Obsługujemy przy tym takie miasta jak: Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie, Brzeg, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Nysa, Olesno.

Jakie samochody skupujemy?

Zastanawiasz się, czy Twój samochód zainteresuje nas i będziemy gotowi go kupić? Tak właśnie będzie w przeważającej liczbie przypadków. Wszystko dlatego, że w obszarze naszego zainteresowania znajdują się samochody używane różnej marki i modelu. Nie ważne, czy masz fiata, czy bmw, opla, skodę czy mercedesa. Do każdej transakcji podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny.

Skupujemy za gotówkę auta niezależnie od ich stany technicznego czy wyglądu. Nawet jeśli auto jest porysowane i ma wgniecenia, przedstawimy za nie godziwą wycenę. Kupujemy auta od osób prywatnych, form, korporacji, taksówkarzy, zakładów pracy, instytucji publicznych czy fundacji. Słowem – każdy może się do nas zgłosić i zaoferować swój samochód na sprzedaż.

Możemy kupić od ręki auta osobowe produkowane od 2000 roku, samochody dostawcze, całe i uszkodzone, sprowadzone i zarejestrowane. Zadzwoń do nas! Mieszkasz na terenie województwa opolskiego? Przyjedziemy do Ciebie, wypłacimy Ci do ręki gotówkę i zabierzemy samochód, który masz na sprzedaż.