Skup Samochodów Olkusz

Jeżeli chcesz w jednej chwili pozbyć się niepotrzebnego auta, jednak nie masz czasu, żeby się zająć zamieszczaniem ogłoszeń o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno osobowe jak i dostawcze, całe czy niekompletne. Skup Samochodów Olkusz odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy instytucji społecznych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie transakcji a także profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby błyskawicznie pozbyć się auta!

Skup Samochodów Olkusz – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem jaki musisz zrobić jest zgłoszenie pojazdu na sprzedaż. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, pisząc maila, bądź przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Respektując Twój czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. O ile, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Szacujemy stan Twojego samochodu i ustalamy kwotę, jaką możemy zapłacić. Oferowane przez nas stawki, są niejednokrotnie lepsze niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej transakcji, pilnujemy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Pieniądze wypłacamy bezpośrednio po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony samochód – Pracownicy naszej firmy niezwłocznie zabierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Olkusz, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup pojazdów na terenie województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Cała transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby niepokoić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem sporządzimy.