Sprzedaż samochodu może spędzać Ci sen z powiek i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz zwyczajnie nie mieć czasu na samodzielne przeprowadzenie transakcji. Z kolei oddanie auta do komisu wydawać Ci się może bezsensowne. Otrzymasz pieniądze w takim przypadku dopiero wtedy, gdy firma znajdzie nabywcę na Twój pojazd, a niestety może to potrwać bardzo długo. My oferujemy Ci alternatywę w postaci skupu aut za gotówkę w małopolskim. Działamy na terenie całego województwa i jesteśmy gotowi kupić niemal każde auto, przy jednoczesnym zaoferowaniu Ci godziwej ceny za Twój pojazd.

Jak działamy?

Jesteśmy skupem aut za gotówkę działającym od dawna w województwie małopolskim. Mamy wypracowane i sprawdzone mechanizmy współpracy z naszymi klientami. Jeśli masz samochód prywatny, czy zarejestrowany w firmie, zakładzie pracy, instytucji publicznej czy w fundacji, możesz zgłosić się do nas, a my chętnie odkupimy go od Ciebie. Nie ma przy tym znaczenia to, jakiej marki i modelu jest to pojazd. Odkupujemy auta:

  • Osobowe, produkowane od 2000 roku.
  • Całe i uszkodzone.
  • Sprowadzone z zagranicy i zarejestrowane w Polsce.

Słowem, możemy odkupić większość samochodów, które są dostępne do sprzedaży. Dlatego nie zwlekaj i sprawdź, jaką cenę jesteśmy Ci w stanie zaoferować za Twój pojazd. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz kontaktowy. W formularzu tym podajesz:

  • Swoje dane osobowe.
  • Adres mailowy.
  • Lokalizację.
  • Markę i model samochodu.
  • Rok produkcji pojazdu.
  • Pojemność silnika.
  • Proponowaną cenę.

Możesz dodać zdjęcie auta, co ułatwi nam wycenę. Kiedy już do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz elektroniczny, szybko przyjedziemy do Ciebie, zapłacimy za auto i zabierzemy je – na kołach lub na lawecie, w zależności od tego, w jakim właściwie stanie technicznym się znajduje.

Gdzie nas znaleźć?

Nasz skup aut w małopolskim obsługuje niemal całe województwo. Nie mamy problemu z dojechaniem do klienta w takich lokalizacjach jak: Kraków, Bochnia, Wieliczka, Proszowice, Chrzanów, Oświęcim, Miechów, Wadowice, Sucha Beskidzka, Nowy Targ, Olkusz, Myślenice, Brzesko, Tarnów, Limanowa, Nowy Sącz, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice. Jesteś z województwa małopolskiego? Mieszkasz w jednej ze wspominanych miejscowości lub masz tam swoje auto? Podjedziemy do Ciebie w krótkim czasie po kontakcie i damy szansę na szybkie zrealizowanie transakcji.

 

Oferta obejmuje:

# skup aut małopolska, # skup samochodów małopolska, # skup samochodów używanych, # skup samochodów, # skup pojazdów, # skup aut osobowych