Skup Aut Brzeg

Jeżeli potrzebujesz w mgnieniu oka pozbyć się bezużytecznego auta, ale nie masz czasu, aby się zająć wywieszaniem ogłoszeń o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno osobowe jak i dostawcze, całe i uszkodzone. Skup Aut Brzeg odkupi pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego czy wizualnego, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy instytucji państwowych.

Zobacz wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie a także profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie musisz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby błyskawicznie sprzedać swoje auto!

Skup Aut Brzeg – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem jaki musisz poczynić jest zgłoszenie samochodu w celu sprzedaży. Masz możliwość zrobić to za pośrednictwem telefonu, pisząc maila, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy spotkanie – Ceniąc Twój czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest darmowy. Jeżeli, masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Dokonujemy wyceny auta – Oceniamy stan Twojego pojazdu oraz ustalamy kwotę, jaką możemy zapłacić. Oferowane przez nas stawki, są nierzadko wyższe niż te, które oferują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej sprzedaży, dopełniamy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Pieniądze wypłacamy bezpośrednio po podpisaniu umowy. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony pojazd – Nasi pracownicy od razu odbierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Brzeg, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup pojazdów na obszarze województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz niepokoić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie przygotujemy.