Skup Aut Chorzów

Potrzebujesz sprzedać auto, najlepiej w ekspresowy tempie? Nie masz czasu szukać nabywcy, wystawiać ogłoszenia i umawiać się na dziesiątki spotkań z zainteresowanymi osobami? Jedyne, co musisz zrobić, by szybko sprzedać swój pojazd, to skontaktować się z naszym Skupem Aut Chorzów.

Możesz być pewny, że zainteresujemy się odkupieniem od Ciebie samochodu, jeśli tylko został on wyprodukowany po 2000 roku. Może być to pojazd dostawczy i osobowy, należący do osoby prywatnej lub zarejestrowany na firmę. Nawet pojazdy powypadkowe, niekompletne i uszkodzone są w obrębie naszego zainteresowania. Jeśli więc potrzebujesz sprzedać swój samochód, zobacz, jakie marki aut skupujemy!

Szybko, bezpiecznie i skutecznie przeprowadzimy z Tobą transakcję kupna-sprzedaży, której obiektem będzie Twoje auto. Pozbędziesz się go w czasie jednego spotkania z pracownikami Skupu Aut Chorzów.

Skup Aut Chorzów – Dowiedz się, jak funkcjonujemy?

 1. Skontaktuj się z nami, by poinformować nas, jaki samochód chcesz sprzedać. W tym celu możesz do nas zadzwonić, napisać maila lub wysłać formularz kontaktowy. Gwarantujemy, że szybko się z Tobą skontaktujemy i umówimy spotkanie.
 2. Przyjedziemy do Ciebie – po ustaleniu dogodnego miejsca i czasu spotkania, przyjeżdżamy do klienta, nawet w ciągu paru godzin od pierwszego kontaktu z nami. Jeśli to niezbędne, przyjeżdżamy z własną lawetą, gdyby Twoje auto nie było w stanie poruszać się na kołach. Przyjazd naszego Skupu Aut Chorzów do Ciebie nie obciąży Cię żadnymi kosztami.
 3. Wycenimy Twoje auto – w sposób rzetelny i uczciwy podchodzimy do kwestii oszacowania realnej wartości Twojego pojazdu. Nasze stawki najczęściej są korzystniejsze dla naszych klientów, niż w przypadku wyceny dokonywanej przez dealerów.
 4. Umowa podstawą transakcji – dbamy o transparentność naszego działania, dlatego podpiszemy z Tobą umowę kupna-sprzedaży Twojego samochodu. Otrzymasz od nas jeden egzemplarz oryginalnej umowy – drugi jest dla nas.
 5. Gotówkę możemy wypłacić od ręki – podczas wyceny ustalamy, jaką kwotę pieniędzy możemy Ci wypłacić za Twój samochód. Jeśli się z nią zgadzasz, to po podpisaniu umowy niezwłocznie otrzymasz wypłatę pieniędzy – do ręki gotówkę lub na konto bankowe wskazane przez Ciebie.
 6. Zabieramy zakupiony pojazd – nasi pracownicy niezwłocznie zabierają kupiony pojazd od Ciebie.

Gwarancja:

Możemy zapewnić Cię o tym, że:

 • Dojedziemy wszędzie tam, gdzie wskażesz.
 • Po ustaleniu ceny za Twój samochód, od razu możemy go zabrać.
 • Zapłatę dokonamy w formie gotówkowej lub bezgotówkowej – jak Ci wygodniej.
 • Podpisujemy formalną umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Chorzów zapewnia rzetelną, uczciwą wycenę.

Oferujemy skup aut właściwie z terenu trzech województw: śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Transakcję możemy sfinalizować po jednym spotkaniu z Tobą. Dostaniesz gotówkę wraz z umową, którą sporządzimy dla Ciebie.