Skup Aut Chorzów

Jeśli potrzebujesz w mgnieniu oka sprzedać nieprzydatne auto, jednak nie masz czasu, żeby się zająć publikowaniem informacji o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, nieuszkodzone czy uszkodzone. Skup Aut Chorzów odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny czy wizualny, zarówno od osób prywatnych, firm, czy też instytucji społecznych. Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie transakcji i sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, nie będziesz musiał dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby szybko sprzedać swoje auto!

Skup Aut Chorzów – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem który musisz poczynić jest zgłoszenie pojazdu w celu sprzedaży. Masz możliwość zrobić to dzwoniąc do nas, wysyłając e-mail, albo poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy spotkanie – Ceniąc Twój cenny czas umawiamy się na najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. Jeżeli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Dokonujemy wyceny auta – Szacujemy stan Twojego pojazdu oraz ustalamy kwotę, którą możemy zapłacić. Nasze stawki, są niejednokrotnie wyższe niż te, które proponują dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, dopełniamy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Ustaloną kwotę wypłacamy bezzwłocznie po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy zakupiony pojazd – Nasi pracownicy niezwłocznie zabierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Chorzów, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup aut z terenu województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby obawiać się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem sporządzimy.