Skup Aut Gliwice

Jeżeli chcesz w mgnieniu oka sprzedać zbędne auto, lecz nie masz czasu, aby się zająć wywieszaniem informacji o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od roku 2000, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe oraz uszkodzone. Skup Aut Gliwice odkupi pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy też instytucji społecznych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie transakcji i sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko sprzedać swoje auto!

Skup Aut Gliwice – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem jaki musisz zrobić jest zgłoszenie samochodu na sprzedaż. Masz możliwość zrobić to dzwoniąc do nas, mailowo, lub przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy datę spotkania – Szanując Twój cenny czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta zawsze jest darmowy. O ile, masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego auta i ustalamy kwotę, którą możemy zapłacić. Nasze stawki, są w wielu przypadkach wyższe niż te, które proponują dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej transakcji, pilnujemy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Ustaloną kwotę wypłacimy bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, sam możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony samochód – Nasi pracownicy od razu odbierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Gliwice, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup samochodów z terenu województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz martwić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem sporządzimy.