Skup Samochodów Głubczyce

Jeśli chcesz błyskawicznie pozbyć się zbędnego auta, lecz brakuje Ci czasu, żeby się zająć zamieszczaniem ogłoszeń o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, nieuszkodzone a także uszkodzone. Skup Samochodów Głubczyce odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny czy wizualny, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy instytucji publicznych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie oraz sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Samochodów Głubczyce – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem który musisz zrobić jest zgłoszenie samochodu na sprzedaż. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, mailowo, albo poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Respektując Twój cenny czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Jeśli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w parę godzin.
 4. Dokonujemy wyceny pojazdu – Szacujemy stan Twojego samochodu i ustalamy kwotę, którą za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są w wielu przypadkach lepsze niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej transakcji, dopełniamy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Ustaloną kwotę wypłacamy natychmiastowo po podpisaniu umowy. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy kupiony samochód – Nasi pracownicy niezwłocznie odbierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Głubczyce, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup pojazdów na obszarze województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz martwić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem sporządzimy.