Skup Aut Gorlice

Jeżeli chcesz w jednej chwili sprzedać bezużyteczne auto, lecz brakuje Ci czasu, aby się zająć zamieszczaniem ogłoszeń o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, nieuszkodzone a także uszkodzone. Skup Aut Gorlice odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób indywidualnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji publicznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie a także profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby błyskawicznie pozbyć się auta!

Skup Aut Gorlice – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem jaki musisz wykonać jest zgłoszenie samochodu do sprzedaży. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo, lub poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy spotkanie – Szanując Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w parę godzin.
 4. Dokonujemy wyceny auta – Oceniamy stan Twojego samochodu oraz ustalamy sumę, którą za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są często lepsze niż te, które oferują dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej transakcji, dbamy o formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Gotówkę wypłacamy bezzwłocznie po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy zakupiony pojazd – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Gorlice, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup aut na obszarze województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby martwić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem przygotujemy.