Skup Samochodów Jastrzębie-Zdrój

Jeżeli pragniesz w mgnieniu oka pozbyć się bezużytecznego auta, jednak nie masz czasu, aby się zająć zamieszczaniem ogłoszeń o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od roku 2000, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe czy niekompletne. Skup Samochodów Jastrzębie-Zdrój odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji publicznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, przestaniesz dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby szybko sprzedać swoje auto!

Skup Samochodów Jastrzębie-Zdrój – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać jest zgłoszenie auta do sprzedaży. Możesz to zrobić telefonicznie, wysyłając e-mail, lub przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy datę spotkania – Szanując Twój czas umawiamy się na najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze darmowy. O ile, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w kilka godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego pojazdu i ustalamy kwotę, jaką możemy zapłacić. Nasze stawki, są w wielu przypadkach lepsze niż te, które proponują dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej transakcji, dbamy o formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Pieniądze wypłacimy od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, sam możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy zakupiony pojazd – Nasi pracownicy od razu odbierają kupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Jastrzębie-Zdrój, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup pojazdów na obszarze województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby martwić się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem sporządzimy.