Skup Aut Kędzierzyn-Koźle

Jeżeli potrzebujesz ekspresowo pozbyć się zbędnego auta, a nie masz czasu, aby się zająć publikowaniem informacji o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe oraz niekompletne. Skup Aut Kędzierzyn-Koźle odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny czy wizualny, zarówno od osób prywatnych, firm, czy też instytucji społecznych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji oraz sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, nie musisz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo sprzedać swoje auto!

Skup Aut Kędzierzyn-Koźle – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem jaki musisz zrobić jest zgłoszenie pojazdu w celu sprzedaży. Masz możliwość zrobić to dzwoniąc do nas, mailowo, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Szanując Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. Jeśli, masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w parę godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego pojazdu i ustalamy sumę, którą za niego otrzymasz. Nasze stawki, są niejednokrotnie wyższe niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej transakcji, pilnujemy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Gotówkę wypłacimy bezpośrednio po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony samochód – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie zabierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Kędzierzyn-Koźle, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup aut na terenie województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Cała transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz obawiać się, że zostaniesz oszukany, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem sporządzimy.