Skup Aut Limanowa

Jeżeli chcesz szybko sprzedać niepotrzebne auto, lecz nie masz czasu, żeby się zająć publikowaniem ogłoszeń o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, kompletne i niekompletne. Skup Aut Limanowa odkupi pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób indywidualnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji państwowych.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Aut Limanowa – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie samochodu do sprzedaży. Masz możliwość zrobić to dzwoniąc do nas, wysyłając e-mail, bądź przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy spotkanie – Ceniąc Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta zawsze jest darmowy. Jeżeli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w kilka godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego samochodu oraz ustalamy kwotę, którą możemy zapłacić. Nasze stawki, są niejednokrotnie lepsze niż te, które oferują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej sprzedaży, pilnujemy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Gotówkę wypłacamy od razu po podpisaniu umowy. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony pojazd – Pracownicy naszej firmy od razu odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Limanowa, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup pojazdów na terenie województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby martwić się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą wspólnie przygotujemy.