Skup Samochodów Miechów

Jeśli potrzebujesz w jednej chwili sprzedać bezużyteczne auto, a brakuje Ci czasu, żeby się zająć wywieszaniem ogłoszeń o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od 2000 roku, zarówno osobowe jak i dostawcze, całe oraz niekompletne. Skup Samochodów Miechów odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego czy wizualnego, zarówno od osób prywatnych, firm, czy też instytucji państwowych.

Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie a także profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko sprzedać swoje auto!

Skup Samochodów Miechów – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem który musisz poczynić jest zgłoszenie pojazdu na sprzedaż. Masz możliwość zrobić to telefonicznie, wysyłając e-mail, lub przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy datę spotkania – Respektując Twój czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. Jeżeli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Dokonujemy wyceny pojazdu – Oceniamy stan Twojego pojazdu oraz ustalamy sumę, którą za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są w wielu przypadkach lepsze niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej transakcji, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Pieniądze wypłacimy bezpośrednio po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy kupiony samochód – Pracownicy naszej firmy od razu odbierają zakupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Miechów, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup aut z terenu województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby obawiać się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem sporządzimy.