Skup Aut Mysłowice

Jeśli potrzebujesz błyskawicznie pozbyć się nieprzydatnego auta, lecz brakuje Ci czasu, żeby się zająć publikowaniem informacji o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno osobowe jak i dostawcze, kompletne czy uszkodzone. Skup Aut Mysłowice odkupi pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego czy wizualnego, zarówno od osób prywatnych, firm, czy też instytucji społecznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie oraz sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo pozbyć się auta!

Skup Aut Mysłowice – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem jaki musisz poczynić jest zgłoszenie auta do sprzedaży. Masz możliwość zrobić to telefonicznie, pisząc maila, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Respektując Twój czas umawiamy się na najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. O ile, masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Dokonujemy wyceny auta – Oceniamy stan Twojego samochodu oraz ustalamy sumę, którą za niego otrzymasz. Nasze stawki, są nierzadko wyższe niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej sprzedaży, dopełniamy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Pieniądze wypłacimy bezzwłocznie po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy kupiony samochód – Nasi pracownicy niezwłocznie odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Mysłowice, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup aut z terenu województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby niepokoić się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą wspólnie sporządzimy.