Skup Samochodów Myszków

Jeśli chcesz szybko pozbyć się nieprzydatnego auta, lecz nie masz czasu, żeby się zająć zamieszczaniem informacji o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, nieuszkodzone i uszkodzone. Skup Samochodów Myszków odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny czy wizualny, zarówno od osób prywatnych, firm, czy instytucji państwowych.

Zobacz wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko sprzedać swoje auto!

Skup Samochodów Myszków – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem jaki musisz zrobić jest zgłoszenie pojazdu w celu sprzedaży. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, mailowo, lub poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Respektując Twój cenny czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. O ile, masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego samochodu i ustalamy sumę, jaką za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są niejednokrotnie lepsze niż te, które proponują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej transakcji, dbamy o formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Gotówkę wypłacimy bezpośrednio po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, sam możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy kupiony samochód – Nasi pracownicy bezzwłocznie odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Myszków, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup pojazdów na terenie województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby martwić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie przygotujemy.