Skup Aut Nowy Targ

Jeśli chcesz błyskawicznie pozbyć się bezużytecznego auta, a nie masz czasu, żeby się zająć publikowaniem ogłoszeń o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe a także niekompletne. Skup Aut Nowy Targ odkupi pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego czy wizualnego, zarówno od osób indywidualnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji społecznych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby błyskawicznie pozbyć się auta!

Skup Aut Nowy Targ – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie auta do sprzedaży. Możesz to zrobić dzwoniąc do nas, wysyłając e-mail, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Ceniąc Twój cenny czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. Jeżeli, masz taką możliwość, możemy dojechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego samochodu oraz ustalamy kwotę, jaką za niego otrzymasz. Nasze stawki, są często wyższe niż te, które oferują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej sprzedaży, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Pieniądze wypłacamy bezzwłocznie po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy kupiony samochód – Nasi pracownicy od razu zabierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Nowy Targ, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup aut na obszarze województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby niepokoić się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą wspólnie przygotujemy.