Skup Aut Opole

Chcesz szybko i skutecznie sprzedać swój samochód? Nie masz zwyczajnie czasu zajmować się organizowaniem całej transakcji, umawianiem wizyt potencjalnych kupujących oraz konstruowaniem umowy kupna-sprzedaży? Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie! Skup Aut Opole skupuje wszystkie samochody, które zostały wyprodukowane od 2000 roku. Niezależnie od tego, czy masz samochód osobowy czy dostawczy, jaki jest jego stan techniczny i wizualny, możemy się nim zainteresować, wycenić i zaproponować Ci najkorzystniejszą cenę za niego,

Skupujemy samochody należące od osób prywatnych, przedsiębiorców i instytucji publicznych. Sprawdź, jakie marki aut znajdują się w kręgu naszego zainteresowania!

Jeżeli zależy Ci, by szybko sprzedać samochód, najlepiej przy jednej wizycie, Skup Aut Opole zagwarantuje Ci to!

Skup samochodów Opole – W jaki sposób prowadzimy swoje działania?

 1. Skontaktuj się z nami. Wykonaj pierwszy, podstawowy krok – napisz do nas maila, zadzwoń do Skupu Aut Opole lub odwiedź nas osobiście. Zgłoś chęć sprzedaży swojego auta, a my zajmiemy się resztą.
 2. Umówimy spotkanie. Szanujemy Twój czas, dlatego dostosujemy termin spotkania do Twojego grafika.
 3. Dojazd do klienta – za darmo. Nie obawiaj się tego, że będziesz musiał płacić za przyjazd do Ciebie pracowników Skupu Aut Opole. z tego tytułu nigdy nie naliczamy żadnych dodatkowych opłat. Możemy dotrzeć do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin od kontaktu.
 4. Rzetelna i uczciwa wycena. Przy spotkaniu obejrzymy Twoje auto i dokonamy oględzin tego, co ma pod maską. Na tej podstawie wycenimy samochód, a cena, którą dostaniesz często będzie lepsza, niż ta oferowana przez dealerów.
 5. Umowa kupna-sprzedaży. Podstawą zawarcia transakcji zbycia auta zawsze jest formalna umowa. Przygotujemy ją dla Ciebie. Podpisujemy ją w dwóch jednakowo brzmiących egzemplarzach.
 6. Płatność w ustalonym trybie. Jeśli dojdziemy do porozumienia co do kwoty sprzedaży Twojego auta, gotówkę możemy Ci wypłacić od ręki, albo dokonać przelewu środków na wskazane przez Ciebie konto bankowe.
 7. Odbiór samochodu. Pracownicy naszej firmy po podpisaniu umowy bezzwłocznie odbiorą zakupiony pojazd.

Gwarancja od Skupu Aut Opole:

 • Skup Aut Opole kupuje wszystkie auta w roczniku powyżej 2000 roku.
 • Dojeżdżamy pod wskazany przez klienta adres całkowicie bezpłatnie.
 • Pieniądze wypłacamy od razu po ustaleniu ceny odkupu pojazdu.
 • Płacimy w gotówce lub przelewem.
 • Podpisujemy formalną umowę kupna-sprzedaży
 • Uczciwie i rzetelnie wyceniamy auto.
 • Skup samochodów prowadzimy na obszarze województwa opolskiego, śląskiego i małopolskiego.

Możemy przeprowadzić całą transakcję odkupu samochodu w ciągu zaledwie jednego spotkania. Masz zapewnione bezpieczeństwo współpracy z nami, na podstawie formalnej, pisemnej umowy kupna-sprzedaży.