Skup Aut Opole

Jeżeli pragniesz szybko pozbyć się zbędnego auta, a nie masz czasu, żeby się zająć zamieszczaniem ogłoszeń o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od 2000 roku, zarówno osobowe jak i dostawcze, nieuszkodzone i uszkodzone. Skup Aut Opole odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy instytucji publicznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie a także profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby błyskawicznie sprzedać swoje auto!

Skup Aut Opole – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem jaki musisz wykonać jest zgłoszenie auta w celu sprzedaży. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, pisząc maila, lub poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy datę spotkania – Respektując Twój czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta zawsze jest darmowy. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, możemy dojechać do Ciebie nawet w kilka godzin.
 4. Dokonujemy wyceny pojazdu – Oceniamy stan Twojego pojazdu i ustalamy kwotę, którą za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są często lepsze niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, pilnujemy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Ustaloną kwotę wypłacamy bezzwłocznie po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, sam możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony samochód – Pracownicy naszej firmy bezzwłocznie odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Opole, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup samochodów na obszarze województwa Opolskiego, Śląskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby obawiać się, że zostaniesz oszukany, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem sporządzimy.