Skup aut Proszowice

Masz samochód, który nie jest Ci już potrzebny i chciałbyś się go w możliwie jak najkrótszym czasie pozbyć? Nie chcesz samodzielnie szukać potencjalnego nabywcy? Możesz pozbyć się problemu i otrzymać godziwą zapłatę za swoje auto, jeśli zgłosisz się do naszego Skupu aut Proszowice. Gwarantujemy, że bez względu na model czy markę swojego samochodu zainteresujemy się nim. Skupujemy w praktyce wszystkie auta, także te powypadkowe czy z usterkami, które są wyprodukowane od 2000 roku. Mogą być one autami osobowymi, dostawczymi, kompletnymi i niekompletnymi.

Niezależnie od stanu technicznego, wizualnego i tego, czy auto jest własnością osoby prywatnej czy przedsiębiorcy, możemy przedstawić wycenę i kompleksowo zrealizować całą transakcję zakupu.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Szybko, bezpiecznie i sprawnie sprzedasz swój samochód do Skupu aut Proszowice. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tym zakresie!

Skup Samochodów Proszowice – jak wygląda współpraca z nami?

Jesteś zdecydowany na sprzedaż swojego pojazdu? Powinieneś wiedzieć, jak funkcjonuje nasz Skup aut Proszowice. W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami, byśmy mogli rozpocząć procedurę polegającą na wycenie pojazdu i przygotowaniu umowy kupna-sprzedaży auta.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. To uruchomi procedurę obejmującą:

 1. Przyjęcie zgłoszenia – nasi pracownicy przyjmą od Ciebie informacje o samochodzie, który chcesz sprzedać.
 2. Ustalenie terminu i miejsca spotkania – optymalnego dla Ciebie, co oznacza, że możemy przyjechać do Ciebie pod wskazany adres (bezpłatnie).
 3. Rzetelna wycena pojazdu – po przeprowadzeniu oględzin Twojego auta i skontrolowaniu jego stanu technicznego, szybko wyceniamy go i przedstawiamy Ci ofertę odkupienia auta. Nasze stawki są najczęściej dużo lepsze od tych, które oferują dealerzy samochodowi.
 4. Formalności –  jeśli zaakceptujesz naszą wycenę, przygotujemy umowę kupna-sprzedaży w dwóch jednakowo brzmiących egzemplarzach, którą podpiszemy na miejscu.
 5.  Wypłata ustalonej kwoty – finalizacja transakcji kończy się podpisaniem umowy oraz jednoczesnym wypłaceniem Ci ustalonej kwoty do ręki lub na konto bankowe, w formie bezgotówkowej.
 6. Odbiór Twojego pojazdu – zabierzemy od Ciebie kupiony pojazd – jeśli będzie to konieczne, na lawecie.

Czego możesz oczekiwać?

 • Bezpłatnego, szybkiego dojazdu pod wskazany adres.
 • Przedstawienia rzetelnej wyceny, często dużo lepszej od innych potencjalnych kupujących.
 • Wypłaty ustalonej kwoty odkupu samochodu od razu po podpisaniu  umowy.
 • Wypłaty gotówkowej lub bezgotówkowej – jak będzie Ci wygodniej.
 • Dopełnienia formalności na miejscu – podpisania umowy kupna-sprzedaży.

Skup Aut Proszowice to gwarancja uczciwej transakcji. Oferujemy swoje usługi skupu samochodów na terenie województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego.

Kompleksowa transakcja, od momentu kontaktu z nami, realizowana jest podczas jednego spotkania. Nie ma potrzeby kilkukrotnych wyjazdów do naszego skupu. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia formalna umowa i natychmiastowa wypłata środków.