Skup Samochodów Proszowice

Jeżeli chcesz szybko pozbyć się niepotrzebnego auta, ale nie masz czasu, aby się zająć publikowaniem ogłoszeń o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, kompletne a także niekompletne. Skup Samochodów Proszowice odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji publicznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie i sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się auta!

Skup Samochodów Proszowice – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem który musisz poczynić jest zgłoszenie samochodu na sprzedaż. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, mailowo, lub przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Respektując Twój cenny czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. O ile, masz taką możliwość, możemy dojechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego auta oraz ustalamy sumę, jaką możemy zapłacić. Nasze stawki, są nierzadko lepsze niż te, które oferują dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej transakcji, pilnujemy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Ustaloną kwotę wypłacamy bezpośrednio po podpisaniu umowy. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony pojazd – Nasi pracownicy bezzwłocznie zabierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Proszowice, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup samochodów na terenie województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby obawiać się, że zostaniesz oszukany, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem sporządzimy.