Skup aut Prudnik

Jeśli pragniesz szybko sprzedać niepotrzebne auto, lecz nie masz czasu, żeby się zająć wywieszaniem ogłoszeń o sprzedaży, napisz do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, kompletne a także niekompletne. Skup Samochodów Prudnik odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny czy wizualny, zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy instytucji państwowych.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie transakcji a także profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, nie musisz dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby błyskawicznie sprzedać swoje auto!

Skup Samochodów Prudnik – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Pierwszym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie samochodu do sprzedaży. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, mailowo, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy datę spotkania – Respektując Twój cenny czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, możemy dojechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Dokonujemy wyceny pojazdu – Szacujemy stan Twojego pojazdu oraz ustalamy sumę, którą możemy zapłacić. Nasze stawki, są nierzadko wyższe niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej transakcji, dopełniamy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Gotówkę wypłacamy od razu po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy zakupiony pojazd – Nasi pracownicy od razu odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Prudnik, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup pojazdów z terenu województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby martwić się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem przygotujemy.