Skup Aut Ruda Śląska

Jeżeli chcesz szybko sprzedać zbędne auto, a nie masz czasu, żeby się zająć zamieszczaniem informacji o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od roku 2000, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe czy uszkodzone. Skup Aut Ruda Śląska odkupi pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób prywatnych, firm, czy też instytucji publicznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji a także sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, nie będziesz musiał dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby błyskawicznie sprzedać swoje auto!

Skup Aut Ruda Śląska – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem który musisz zrobić jest zgłoszenie pojazdu na sprzedaż. Masz możliwość zrobić to telefonicznie, pisząc maila, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Respektując Twój cenny czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, możemy dojechać do Ciebie nawet w kilka godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Szacujemy stan Twojego pojazdu oraz ustalamy kwotę, którą za niego otrzymasz. Nasze stawki, są nierzadko lepsze niż te, które oferują dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej sprzedaży, pilnujemy formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Gotówkę wypłacamy bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony pojazd – Nasi pracownicy od razu zabierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Ruda Śląska, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup aut na obszarze województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz niepokoić się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem sporządzimy.