Skup Aut Sosnowiec

Jeśli potrzebujesz w mgnieniu oka sprzedać nieprzydatne auto, a nie masz czasu, żeby się zająć wywieszaniem informacji o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, całe a także niekompletne. Skup Aut Sosnowiec odkupi pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób prywatnych, firm, czy instytucji państwowych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zachodzić w głowę, co zrobić, żeby ekspresowo sprzedać swoje auto!

Skup Aut Sosnowiec – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem który musisz poczynić jest zgłoszenie pojazdu w celu sprzedaży. Masz możliwość zrobić to za pośrednictwem telefonu, pisząc maila, lub przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin – Szanując Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest darmowy. Jeśli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Dokonujemy wyceny auta – Oceniamy stan Twojego auta i ustalamy sumę, jaką za niego otrzymasz. Nasze stawki, są nierzadko wyższe niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej transakcji, dbamy o formalności. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Pieniądze wypłacimy bezzwłocznie po podpisaniu umowy. Oczywiście, sam możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony samochód – Pracownicy naszej firmy od razu zabierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Odkup samochodu w oparciu o zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Sosnowiec, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Prowadzimy skup aut na terenie województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby martwić się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem przygotujemy.