Skup Aut Strzelce Opolskie

Jeśli chcesz w mgnieniu oka pozbyć się bezużytecznego auta, lecz nie masz czasu, aby się zająć zamieszczaniem informacji o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno osobowe jak i dostawcze, kompletne a także uszkodzone. Skup Aut Strzelce Opolskie odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy instytucji społecznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo pozbyć się auta!

Skup Aut Strzelce Opolskie – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Pierwszym krokiem jaki musisz zrobić jest zgłoszenie auta w celu sprzedaży. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Respektując Twój czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest bezpłatny. O ile, masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego samochodu i ustalamy sumę, którą możemy zapłacić. Nasze stawki, są w wielu przypadkach lepsze niż te, które przedkładają dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, pilnujemy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Ustaloną kwotę wypłacimy bezzwłocznie po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, możesz wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy kupiony pojazd – Pracownicy naszej firmy niezwłocznie zabierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Strzelce Opolskie, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup pojazdów z terenu województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Cała transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby obawiać się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ dostaniesz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie przygotujemy.