Skup Samochodów Tarnów

Jeżeli pragniesz ekspresowo pozbyć się nieprzydatnego auta, natomiast nie masz czasu, aby się zająć wywieszaniem informacji o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno osobowe jak i dostawcze, nieuszkodzone a także niekompletne. Skup Samochodów Tarnów odkupi samochody bez względu na ich stan techniczny czy wizualny, zarówno od osób indywidualnych, przedsiębiorstw, czy instytucji państwowych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie transakcji oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie musisz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo pozbyć się auta!

Skup Samochodów Tarnów – Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem jaki musisz zrobić jest zgłoszenie pojazdu na sprzedaż. Możesz to zrobić telefonicznie, pisząc maila, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy datę spotkania – Respektując Twój cenny czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. Jeżeli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Szacujemy stan Twojego samochodu oraz ustalamy kwotę, którą za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są często lepsze niż te, które proponują dealerzy.
 5. Spisujemy umowę – Tak, jak w wypadku każdej innej sprzedaży, pilnujemy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy ustaloną kwotę – Gotówkę wypłacamy bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oczywiście, sam możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony samochód – Pracownicy naszej firmy niezwłocznie odbierają zakupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Tarnów, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup pojazdów z terenu województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Pełna transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby niepokoić się, że zostaniesz oszukany, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, którą razem sporządzimy.