Skup Samochodów Tychy

Jeżeli pragniesz ekspresowo sprzedać nieprzydatne auto, lecz brakuje Ci czasu, żeby się zająć zamieszczaniem informacji o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od 2000 roku, zarówno dostawcze jak i osobowe, całe a także uszkodzone. Skup Samochodów Tychy odkupi pojazdy bez względu na ich stan techniczny i wizualny, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy też instytucji publicznych.

Sprawdź wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie i sprawności, to dobrze trafiłeś!
Dzięki naszej firmie, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby błyskawicznie pozbyć się auta!

Skup Samochodów Tychy – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Pierwszym krokiem który musisz wykonać jest zgłoszenie pojazdu do sprzedaży. Masz możliwość zrobić to za pośrednictwem telefonu, mailowo, bądź przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Ceniąc Twój cenny czas ustalamy najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Przyjeżdżamy pod określony adres – Oczywiście dojazd do klienta zawsze jest darmowy. Jeśli, masz taką możliwość, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie nawet w parę godzin.
 4. Wykonujemy wycenę pojazdu – Oceniamy stan Twojego samochodu oraz ustalamy sumę, którą za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są często wyższe niż te, które oferują dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej sprzedaży, dopełniamy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Gotówkę wypłacamy bezzwłocznie po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy kupiony pojazd – Pracownicy naszej firmy od razu odbierają kupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojeżdżamy pod wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Tychy, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup aut na terenie województwa Opolskiego, Śląskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby obawiać się, że zostaniesz ofiarą oszustwa, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem sporządzimy.