Skup aut Wieliczka

Szybka sprzedaż samochodu bez większego zaangażowania ze strony jego właściciela naprawdę jest możliwa. Pytasz, w jaki sposób możesz pozbyć się niechcianego pojazdu? Zgłoś się do nas – Skup Aut Wieliczka szybko i skutecznie wyceni Twoje auto, zaproponuje uczciwą cenę oraz wypłaci  pieniądze od razu po podpisaniu umowy.

Zastanawiasz się, czy i Twoje auto jest w kręgu zainteresowania naszego skupu? O ile zostało ono wyprodukowane po 2000 roku, to nic nie stoi właściwie na przeszkodzie, byśmy mogli go od Ciebie odkupić. Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy. Skup Aut Wieliczka kupuje samochody osobowe, dostawcze, kompletne i uszkodzone, należące do osób prywatnych, firm czy instytucji, właściwie niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, choć rzecz jasna wpływają one na dokonaną wycenę.

Jeśli Twoim celem jest możliwie jak najszybsza sprzedaż auta, Skup Aut Wieliczka Ci to umożliwi!

Jak działa Skup Samochodów Wieliczka?

 1. Krok pierwszy – nawiązanie kontaktu z naszym skupem.  W Twojej gestii pozostajemy to, byś nawiązał z nami kontakt. Możesz to zrobić przez telefon, osobiście lub mailowo. Na naszej stronie internetowej znajdziesz też formularz, który umożliwi Ci wstępny kontakt z naszym Skupem aut Wieliczka.
 2. Krok drugi – dogodny termin i miejsce spotkania.  Wiemy, jak cenny może być czas naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań do tego, by umówić się z Tobą w najlepszym dla Ciebie terminie pod wskazanym adresem. Dojazd naszych pracowników, łącznie z ewentualną lawetą nie obciąża Cię dodatkowymi kosztami.
 3. Krok trzeci – wycena pojazdu. Nasi pracownicy są kompetentni w temacie wyceny pojazdów mechanicznych. Ustalimy na podstawie oględzin Twojego pojazdu, ile możemy za niego zapłacić. Najczęściej nasze stawki są wyższe od tych proponowanych przez dealerów.
 4. Krok czwarty – finalizacja transakcji poprzez umowę. Dbamy o to, by transakcja przebiegła szybko i sprawnie, dlatego dostarczamy Ci pisemną umowę w dwóch jednakowo brzmiących egzemplarzach, po jednej dla każdej ze stron.
 5. Krok piąty – wypłata gotówki. Jeśli przedstawiona wycena Twojego auta będzie dla Ciebie do zaakceptowania, wówczas bezzwłocznie po podpisaniu umowy wypłacimy Ci pieniądze do ręki lub przelewem na konto bankowe.
 6. Krok szósty – odbiór samochodu.  Nasi pracownicy bez zbędnej zwłoki zabiorą kupiony pojazd.

Gwarancja od Skup Auto Wieliczka:

 • Dojazd pod wskazany adres bez dodatkowych opłat.
 • Kupno każdego samochodu z rocznika powyżej 2000 roku.
 • Realizacja zakupu od razu po ustaleniu ceny odkupu.
 • Zapłata gotówkowa lub przelewem na konto.
 • Podpisanie formalnej umowy kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Wieliczka, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy odkupienie auta na terenie województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego.

Wycena auta, podpisanie umowy i zapłata za samochód – wszystko w czasie jednego spotkania z pracownikami Skupu Aut Wieliczka. Nie musisz obawiać się bezpieczeństwa realizacji transakcji, ponieważ możesz do ręki otrzymać gotówkę na podstawie przygotowanej wspólnie umowy kupna-sprzedaży.