Skup Samochodów Wieliczka

Jeżeli potrzebujesz w mgnieniu oka pozbyć się niepotrzebnego auta, natomiast brakuje Ci czasu, aby się zająć publikowaniem ogłoszeń o sprzedaży, skontaktuj się z nami! Skupujemy wszystkie pojazdy produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, kompletne i uszkodzone. Skup Samochodów Wieliczka odkupi samochody niezależnie od ich stanu technicznego czy wizualnego, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy też instytucji państwowych.

Zobacz wszystkie marki aut, jakie skupujemy.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo sprzedać swoje auto!

Skup Samochodów Wieliczka – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z nami – Podstawowym krokiem który musisz zrobić jest zgłoszenie auta na sprzedaż. Możesz to zrobić telefonicznie, pisząc maila, bądź poprzez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy termin spotkania – Respektując Twój cenny czas umawiamy się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod wskazany adres – Oczywiście dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Jeśli, masz taką możliwość, możemy przyjechać do Ciebie nawet w ciągu kilku godzin.
 4. Przeprowadzamy wycenę pojazdu – Szacujemy stan Twojego pojazdu i ustalamy kwotę, jaką możemy zapłacić. Nasze stawki, są w wielu przypadkach lepsze niż te, które proponują dealerzy.
 5. Przygotowujemy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej sprzedaży, pilnujemy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, w dwóch egzemplarzach – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy gotówkę – Gotówkę wypłacamy bezzwłocznie po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, sam możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty.
 7. Odbieramy od Ciebie kupiony samochód – Nasi pracownicy bezzwłocznie zabierają kupiony pojazd.

Gwarancja:

 • Dojedziemy na wskazany adres.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie.
 • Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
 • Skup Samochodów Wieliczka, gwarantuje uczciwość i rzetelność.
 • Oferujemy skup aut na terenie województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego.

Cała transakcja jest realizowana podczas zaledwie jednego spotkania. Nie musisz obawiać się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką wspólnie sporządzimy.