Skup Aut Wodzisław Śląski

Jeżeli chcesz szybko sprzedać nieprzydatne auto, jednak nie masz czasu, aby się zająć publikowaniem ogłoszeń o sprzedaży, zadzwoń do nas! Skupujemy wszystkie auta produkowane od roku 2000, zarówno osobowe jak i dostawcze, nieuszkodzone oraz uszkodzone. Skup Aut Wodzisław Śląski odkupi pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, zarówno od osób indywidualnych, firm, czy instytucji publicznych.

Zobacz wszystkie marki aut, które skupujemy.

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, bezpieczeństwie oraz profesjonalizmie obsługi, to dobrze trafiłeś!
Dzięki nam, przestaniesz dłużej zastanawiać się, co zrobić, żeby ekspresowo pozbyć się auta!

Skup Aut Wodzisław Śląski – Jak działamy?

 1. Kontaktujesz się z naszą firmą – Podstawowym krokiem jaki musisz wykonać jest zgłoszenie samochodu na sprzedaż. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, pisząc maila, albo przez formularz kontaktowy.
 2. Ustalamy spotkanie – Respektując Twój cenny czas ustalamy najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin.
 3. Dojeżdżamy pod określony adres – Pamiętaj, że dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny. Pod warunkiem, że masz taką możliwość, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w ciągu paru godzin.
 4. Dokonujemy wyceny pojazdu – Oceniamy stan Twojego samochodu i ustalamy sumę, którą za niego otrzymasz. Oferowane przez nas stawki, są nierzadko lepsze niż te, które proponują dealerzy.
 5. Sporządzamy umowę – Tak, jak w przypadku każdej innej transakcji, pilnujemy formalności. Spisujemy umowę kupna-sprzedaży, po jednym egzemplarzu – dla Ciebie i dla nas.
 6. Wypłacamy pieniądze – Gotówkę wypłacimy bezzwłocznie po podpisaniu dokumentu. Oczywiście, sam możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę wynagrodzenia.
 7. Odbieramy od Ciebie zakupiony pojazd – Pracownicy naszej firmy niezwłocznie zabierają kupiony pojazd.

Gwarantujemy:

 • Dojedziemy do wskazanego przez Państwa miejsca.
 • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
 • Płacimy w najwygodniejszej dla Państwa formie.
 • Zakup samochodu potwierdzamy umową kupna-sprzedaży.
 • Skup Aut Wodzisław Śląski, zapewnia uczciwość i rzetelność.
 • Świadczymy skup samochodów na obszarze województwa Małopolskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Pełna transakcja odbywa się podczas zaledwie jednego spotkania. Nie masz potrzeby obawiać się, że zostaniesz pokrzywdzony, ponieważ otrzymasz gotówkę i kopię umowy kupna-sprzedaży, jaką razem przygotujemy.