Odkupimy twój samochód marki Dacia.

Dacia to marka rumuńskiego producenta samochodów, który powstał w 1996 roku w mieście Milbenia. Od początku swojej działalności Dacia bardzo blisko współpracowała z francuską marką Reanult, aby w konsekwencji stać się filią tego koncernu.

Sztandarowym modelem jest SUV Dacia Duster, która jest doskonałym rozwiązaniem dla tych co poszukują dobrej jakości SUV-a lecz nie dysponują pokaźnym budżetem. Raport przygotowany na podstawie Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców przedstawia 30 najpopularniejszych samochodów rejestrowanych w kwietniu 2018 roku. Na pierwszym miejscu uplasowała się Dacia Duster. Tylko w kwietniu sprzedano 487 egzemplarzy tego modelu. Jego główne zalety to przestronność, pojemność, wysoki komfort, ponadto Dacia posiada dobre własności jezdne oraz umiarkowane ceny części zamiennych. Jazda „Dusterem” w terenie daje naprawdę dużo radości a poza tym jest to to jeden z najtańszych SUV-ów o napędzie 4×4 na polskim rynku. Oprócz  popularnej Dacii Duster aktualna oferta obejmuje inne ciekawe i zasługujące na uwagę modele Duster, Logan, Sandero oraz Dokker.

Jeżeli na próżno poszukujesz klienta na samochód marki Dacia, ponadto ogłoszenie w najpopularniejszych portalach aukcyjnych i sprzedażowych nie wzbudza zainteresowania, przekonaj się co możemy Ci zaproponować. Nie zwracamy uwagi na rodzaj silnika, model czy też wyposażenie. Nie czekaj dłużej i nie trać już więcej czasu – skorzystaj z naszej oferty. Za gotówkę, w parę chwil odkupimy Twoje auto. Od sfinalizowania transakcji dzieli Cię tylko jeden telefon.

Modele Dacia objęte ofertą skupu:

  • Dokker
  • Dokker Van
  • Lodgy
  • Logan
  • Duster
  • Nova
  • Sandero

Rocznik pojazdu:

Skupujemy modele marki Dacia wyprodukowane w latach 2000 – 2018.

Stan techniczny:

Skupujemy auta marki Dacia nie bacząc na ich stan techniczny i wygląd zewnętrzny, od osób prywatnych czy też firm, korporacji taxi, zakładów pracy, instytucji publicznych a nawet fundacji. Nasza oferta obejmuje również samochody sprowadzone z zagranicy. Wszystkie pojazdy muszą być zarejestrowane w Polsce.

 

Pozostajemy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać zapytanie za pomocą formularza do wyceny auta, który znajduje się na stronie.

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy, zapłacimy, zabierzemy!