Odkupimy twój samochód marki Land Rover

Land Rover to brytyjska marka samochodów terenowych, która powstała w 1948 roku. Początkowo ich modele produkował Rover, ale od 1975 Land Rover stał się niezależną marką. Pierwszy model jaki opuścił fabrykę to Series I rekordowo eksportowany aż do 70 krajów. Po kolejnych modyfikacjach modelu finalnie model został zastąpiony przez znanego dzisiaj na całym świecie Defendera. W 2008 roku firma została przekazana w ręce indyjskiego koncernu Tata Motors.

Dla każdego pierwszym naturalnym skojarzeniem z marką Land Rover jest samochód terenowy dla którego nie ma przeszkód nie do pokonania. Marka oprócz niezwykłej funkcjonalności zwraca uwagę atrakcyjnym designem, niesamowitymi gadżetami takimi jak przekładnia kątowa, system kontroli zjazdu HDC i całkiem przyzwoity prześwit. Atutem Land Roverów są także wyjątkowa przestronność, solidny napęd 4×4 i wysoki standard jazdy.

Jeżeli daremnie poszukujesz nabywcę na swój samochód marki Land Rover, oprócz tego ogłoszenie w najpopularniejszych portalach aukcyjnych i sprzedażowych nie generuje sprzedaży, sprawdź co możemy Ci zaproponować. Stan techniczny, rodzaj silnika, model czy też wyposażenie pojazdu nie gra roli. Nie zwlekaj dłużej i nie trać już więcej czasu – skorzystaj z naszej oferty. Za gotówkę, w parę chwil odkupimy Twojego Land Rover’a. Od upragnionej sprzedaży dzieli Cię tylko jeden telefon.

Modele marki Land Rover objęte ofertą skupu:

  • Discovery
  • Discovery Sport
  • Evoque
  • Velar
  • Range Rover Sport
  • Range Rover
  • Defender
  • Freelander

Rocznik pojazdu:

Skup samochodów marki Land Rover obejmuje pojazdy wyprodukowane w latach 2000 – 2018.

Stan techniczny:

Skupujemy auta marki Land Rover bez względu na ich stan techniczny i wygląd zewnętrzny, od osób prywatnych czy też firm, korporacji taxi, zakładów pracy, instytucji publicznych a nawet fundacji. Nasza oferta obejmuje również samochody sprowadzone z zagranicy. Wszystkie pojazdy muszą być zarejestrowane w Polsce.

 

Pozostajemy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać zapytanie za pomocą formularza do wyceny auta, który znajduje się na stronie.

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy, zapłacimy, zabierzemy!