Odkupimy twój samochód marki Porsche

Porsche to niemiecki producent samochodów sportowych, którego siedziba mieści się w Stuttgarcie. Założycielem firmy był w 1931 roku Ferdynand Porsche, inżynier zdobywający wcześniej doświadczenie u Daimlera. Pierwszy pojazd nazwany jego nazwiskiem powstał już w 1938 roku, ale pierwszy seryjnie produkowany samochód z logiem Porsche, w którym znajduje się herb miasta Stuttgart, powstał w 1948 roku i był to model 356.

Najpopularniejszym modelem Porsche był i jest niezaprzeczalnie 911, który powstał w 1963 roku i posiadał 6-cylindrowy silnik „boxer” własnej konstrukcji umieszczony z tyłu. Auto okazało się światowym hitem docierając na same szczyty sprzedaży, ale także wygrywając słynny rajd Paryż-Dakar. Obecnie, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aut marki.

Drugim z najchętniej kupowanym dzisiaj modelem Porsche jest Cayenne – luksusowy SUV. Jazda samochodem jest komfortowa, ale zarówno sportowa, ponadto znakomicie trzyma się drogi, daje możliwość szybkim i pewnym, nawet gwałtowne manewrom. Cayenne jest idealny, jeżeli kochasz Porsche, ale potrzebujesz bardziej praktycznego samochodu niż 911. Ten luksusowy SUV szybko stał się najlepiej sprzedającym się modelem marki, a jego popularność zachęciła koncern do kolejnych eksperymentów, takich jak Panamera czy Macan.

Obecnie Porsche zaplanowano na listopad 2018 roku premierę nowej generacji modelu 911. Według najnowszych informacji samochód zadebiutuje w listopadzie podczas targów w Los Angeles.

Jeżeli bezowocnie poszukujesz nabywcę na swój samochód marki Porsche, oprócz tego ogłoszenie w najpopularniejszych portalach aukcyjnych i sprzedażowych nie generuje sprzedaży, sprawdź co możemy Ci zaproponować. Stan techniczny, typ silnika, model czy też wyposażenie pojazdu niema znaczenia. Nie zwlekaj dłużej i nie trać już więcej czasu – skorzystaj z naszej oferty. Za gotówkę, w przeciągu paru minut odkupimy auto od ciebie. Od wyczekiwanej sprzedaży dzieli Cię tylko jeden telefon.

Modele marki Porsche objęte ofertą skupu:

 • 911 GT2
 • Cayman
 • 911 GT3
 • Macan
 • Panamera
 • Cayenne
 • Boxter
 • 918 Spyder
 • 911 turbo
 • 911
 • Carrera GT

Rocznik pojazdu:

Skup samochodów marki Porsche obejmuje pojazdy wyprodukowane w latach 2000-2018.

Stan techniczny:

Skupujemy auta marki Porsche bez względu na ich stan techniczny i wygląd zewnętrzny, od osób prywatnych czy też firm, korporacji taxi, zakładów pracy, instytucji publicznych a nawet fundacji. Nasza oferta obejmuje również samochody sprowadzone z zagranicy. Wszystkie pojazdy muszą być zarejestrowane w Polsce.

 

Pozostajemy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać zapytanie za pomocą formularza do wyceny auta, który znajduje się na stronie.

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy, zapłacimy, zabierzemy!