Odkupimy twój samochód marki Rover

Rover to brytyjska marka samochodowa która została założona w 1883 roku przez Johna K. Stanleya i Wiliama Suttona. Historia firmy zaczęła się od produkcji tricyklów i rowerów, kiedy w 1885 roku wypuściła na rynek pierwszy rower z napędem przenoszonym łańcuchem na tylne koło.

W 1901 roku Rover wyprodukował swój pierwszy samochód – model 8. i. Podczas II wojny światowej w fabrykach Rovera powstawały silniki i ramy lotnicze. W latach 1948-1975 właścicielem marki był Land Rover, a sam Rover w 1967 roku stał się częścią Leyland Motor Corporation. Przed przejęciem przez BMW w 1994 roku, Rover należał jeszcze do Austin Rover Group. Po kolejnych licznych zmianach właścicielskich ostatecznie w 2000 roku Rover wszedł w skład grupy MG Rover. Niestety zła sytuacja finansowa doprowadziła w 2005 roku do upadłości brytyjskiej marki.  Od 2006 roku samochody Rover 75 są produkowane w poprawionej formie jako Roewe 750.

Marka Rover wśród kierowców budzi skrajne uczucia. Jest ceniona za piękną stylizacje nadwozia i wnętrza, bogate wyposażenie a także za całkiem atrakcyjne ceny używanych egzemplarzy. Po drugiej stronie barykady znajdują się najczęściej wymieniane wady i usterki takie jak wysoka awaryjność, ograniczona podaż zamienników i co związane z poprzednimi znaczne koszty utrzymania

Jeżeli na próżno szukasz nabywcy na swój samochód marki Rover a ogłoszenie na portalach aukcyjnych i sprzedażowych nie generuje zainteresowania, sprawdź co możemy Ci zaoferować. Stan techniczny, typ silnika, model czy też wyposażenie pojazdu niema znaczenia. Nie czekaj dłużej i nie trać już więcej czasu – skorzystaj z naszej oferty. Za gotówkę, w przeciągu paru minut odkupimy od Ciebie auto. Od wyczekiwanej sprzedaży dzieli Cię tylko jeden telefon.

Modele marki Rover objęte ofertą skupu:

  • CityRover
  • 25
  • Streetwise
  • 45
  • 75
  • Roewe 750
  • Roewe 550

Rocznik pojazdu:

Skup samochodów marki  Rover obejmuje pojazdy wyprodukowane w latach 2000-2018.

Stan techniczny:

Skupujemy auta marki Rover bez względu na ich stan techniczny i wygląd zewnętrzny, od osób prywatnych czy też firm, korporacji taxi, zakładów pracy, instytucji publicznych a nawet fundacji. Nasza oferta obejmuje również samochody sprowadzone z zagranicy. Wszystkie pojazdy muszą być zarejestrowane w Polsce.

 

Pozostajemy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać zapytanie za pomocą formularza do wyceny auta, który znajduje się na stronie.

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy, zapłacimy, zabierzemy!