Odkupimy twój samochód marki Saab

Saab jest szwedzką marka produkującą samochody osobowe. Początki firmy są związane z branżą lotnicza stąd też nazwa Saab oznacza Szwedzkie Zakłady Lotnicze (skrót od Svenska Aeroplan Aktiebolaget).

19 grudnia 2011 roku właściciel Saaba Swedish Automobile, złożył wniosek o ogłoszenie bankructwa co bezpośrednio spowodowało, iż szwedzkie salony, oferujące sprzedaż nowych i używanych samochodów tej marki, odnotowały rekordowy popyt. Produkcję wszystkich modeli zakończono w 2012 roku natomiast ostatnie egzemplarze (9-3, 9-4X, 9-5) sprzedane zostały 22 marca 2013 roku. W czerwcu 2012 roku markę SAAB wykupiła spółka NEVS (National Electric Vehicle Sweden) a 2 grudnia 2013 roku rozpoczęto produkcję odrodzonego Saaba modelem 9-3 II generacji po liftingu.

Saab to przede wszystkim innowacje i ciekawe rozwiązania: już w 1958 roku w wersji standardowej wprowadzono trzypunktowe pasy bezpieczeństwa a 9 lat później kontrolowane strefy zgniotu z przodu i tyłu samochodu. W 1971 roku wprowadzono elektrycznie podgrzewany fotel kierowcy oraz zderzaki pochłaniające siły zderzenia do prędkości 8 km/h. Ponadto w 2006 roku Saab rozpoczął testy klucza Alcokey, który nie pozwalał uruchomić samochodu nietrzeźwemu kierowcy.
Marka Saab to oryginalny samochód dla kierowcy, który potrafi docenić gustowną linię nadwozia, minimalistyczne wnętrze oraz rozbudowaną paletę doładowanych silników. Za marką przemawiają stosunkowo niskie koszty utrzymania.

Jeżeli na próżno szukasz nabywcy na swój samochód marki Saab a ogłoszenie na portalach aukcyjnych i sprzedażowych nie generuje zainteresowania, sprawdź co możemy Ci zaoferować. Stan techniczny, typ silnika, model czy też wyposażenie pojazdu niema znaczenia. Nie czekaj dłużej i nie trać już więcej czasu – skorzystaj z naszej oferty. Za gotówkę, w przeciągu paru minut odkupimy od Ciebie auto. Od wyczekiwanej sprzedaży dzieli Cię tylko jeden telefon.

Modele marki Saab objęte ofertą skupu:

  •  9-2X
  •  9-3
  •  9-4X
  •  9-5
  •  9-7X

Rocznik pojazdu:

Skup samochodów marki Saab obejmuje pojazdy wyprodukowane w latach 2000-2018.

Stan techniczny:

Skupujemy auta marki Saab bez względu na ich stan techniczny i wygląd zewnętrzny, od osób prywatnych czy też firm, korporacji taxi, zakładów pracy, instytucji publicznych a nawet fundacji. Nasza oferta obejmuje również samochody sprowadzone z zagranicy. Wszystkie pojazdy muszą być zarejestrowane w Polsce.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać zapytanie za pomocą formularza do wyceny auta, który znajduje się na stronie.

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy, zapłacimy, zabierzemy!